Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Październik 22, 2020 | Imieniny: Halki, Filipa, Salomei

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Seminarium internetowe „I Love Life”

Seminarium internetowe „I Love Life”

| Dnia 15, Paź 2020

Reżyser Zbigniew Gajzler, autor filmu Kocham życie, wraz z bohaterką Marzenną Lewandowską i współproducentką Anną Bober Davis uczestniczyli w światowym wydarzeniu.

14 października świat uczestniczył w internetowym seminarium, które poświęcone było rakowi piersi i walce z nim.

Październik to miesiąc świadomości raka piersi, a nasze dwa pierwsze seminaria internetowe będą w całości poświęcone świadomości na temat raka piersi. Nasze pierwsze webinarium zaczyna się od niesamowitego filmu I Love Life o jednej odważnej pani Marzennie Lewandowskiej z Polski, która dzielnie przeszła przez raka piersi i zwyciężyła rozpoczęła prowadząca spotkanie Linda Larsen.

Marzenna podzieliła się swoimi przemyśleniami i odczuciami po filmie wraz z reżyserem i scenarzystą Zbigniewem Gajzlerem oraz producentką filmową Anną Bober Davis.

ż za niesamowity poranek i przeżycie. Łączenie się z kobietami z całego świata, BAHRAINU, SZWECJI, POLSKI, USA poprzez zoom i I LOVE LIFE nasz dokument o raku piersi. Wielka energia, wielki duch. Jesteśmy razem w tej walce. Walcz o lekarstwo, walcz o życie i prawo do kochania i akceptowania siebie takimi, jakimi jesteśmy dzieliła się wrażeniami Anna Bober Davis.

Kobieto, pomyśl żowo i zaplanuj mammografię, nie zwlekaj!

Wstaw komentarz