Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Grudzień 3, 2020 | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana

Przewiń do góry

Góra

Jeden komentarz

Niebezpiecznie od rana

Niebezpiecznie od rana

| Dnia 22, Paź 2020

Niebezpiecznie jest od rana na drogach powiatu pabianickiego.

Przed godziną 9.00 na ulicy Grota Roweckiego (przy hali tenisowej) zderzyło się sześć aut. W karambolu uczestniczyły: mercedes, renault, volkswagen, fiat panda, karawan marki mercedes oraz fiat seicento.

Najbardziej ucierpiał kierowca renault, który jechał razem z żoną. W momencie uderzenia mercedesa w renault wystrzeliły poduszki powietrzne. Kierowca z rozbitą głową trafił pod opiekę ratowników medycznych.

* * *

Dwie godziny wcześniej (godz. 6.30) w Budach Dłutowskich doszło natomiast do wypadku. Sprawczynią zderzenia była 41-letnia kobieta jadąca volkswagenem golfem. Wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej fiatem croma 33-latce. Kobieta jechała razem z 8-letnią dziewczynką. Zderzenie było na tyle silne, że oba samochody wylądowały w przydrożnych rowach. Po przyjeździe na miejsce służb ratunkowych okazało się, że kierująca volkswagenem jest przytomna, ale był z nią utrudniony kontakt. Z urazem kręgosłupa i raną głowy przewieziono ją do szpitala Kopernika w Łodzi. Kierującą fiatem z urazem stawu skokowego prawej nogi przewieziono do pabianickiego szpitala, a 8-letnią dziewczynkę pogotowie zabrało na badania do Centrum Zdrowia Matki Polki.

Komentarze:

  1. Petrus

    Proszę poszkodowane osoby o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie Dawid Petrus tel 579925890

Wstaw komentarz