• Pabianice były gospodarzem międzywojewódzkich mistrzostw młodzików w zapasach w stylu klasycznym.

W sobotę, 24 października, bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci PTC, którzy zdobyli aż 15 medali i wygrali w klasyfikacji klubowej.

Indywidualnie złoty medal wywalczył Franciszek Gross w kategorii 57 kg po bardzo wyrównanej walce z kolegą klubowym Mateuszem Jarzębskim. Drugi złoty krążek zdobył Borys Miszczak (kat. 85 kg). Tu znów był finał zawodników PTC, ale z powodu kontuzji Adama Cichały zwyciężył Miszczak.

Srebrne medale: Mateusz Jarzębski (kat. 57 kg), Adam Cichała (kat. 85 kg) i Hubert Szczech (kat. 75 kg), który w finale przegrał ze Stanisławem Fussym, brązowym medalistą mistrzostw Polski młodzików.

Brązowe medale: Gracjan Adamiec (38 kg), Piotr Jarzębski (44 kg), Łukasz Jarzębski (48 kg), Tomasz Olejniczak (57 kg), Kacper Szczepański (62 kg), Igor Czyżewski (68 kg), Olivier Maksymowicz i Franciszek Tokarczyk (75 kg) oraz Marcel Chrzęst i Adrian Drzewiecki (85 kg).

W zawodach startowało jeszcze 5 zawodników: Julian Jagusiak, Szymon Zaremba, Ryszard Ejsmont, Kamil Buldecki i Bartosz Olbryś, którzy uplasowali się poza podium.

Szkoda tylko, że zawodnicy nie mogli pokazać się przed swoją publicznościąmówi zadowolony z występu zawodników trener Grzegorz Szyszka.Cieszyliśmy się więc tylko w swoim gronie. Miejmy nadzieję, że w krótkim czasie sytuacja się zmieni i wszyscy sportowcy będą mogli się cieszyć wraz ze swoimi kibicami.