Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Grudzień 4, 2020 | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

AGRAFKA i 19 dni przeciwko przemocy

AGRAFKA i 19 dni przeciwko przemocy

| Dnia 03, Lis 2020

Co roku przez 19 pierwszych dni listopada na całym świecie jeszcze głośniej mówi się o prawach dziecka, godności, szacunku, bezpieczeństwie, wolności!

Grupa wolontarystyczna Agrafka zakwalifikowała się do prowadzenia kampanii 19 DNI PRZECIWKO PRZEMOCY I KRZYWDZENIU DZIECI I MŁODZIEŻY w Pabianicach.

Wraz z innymi organizacjami, instytucjami, placówkami pracującymi z dziećmi, młodzieżą oraz rodzinami w całej Polsce będziemy budować świadome postawy wobec przemocy i uczyć się jej przeciwdziałać mówi Joanna Wendler, koordynatorka kampanii. Celem kampanii jest budowanie świata wolnego od przemocy, świata bezpiecznego, zapewniającego wszystkim prawidłowy rozwój.

Kolorem kampanii jest pomarańczowy, ma on ostrzegać przed destrukcją, jaką niesie przemoc i krzywdzenie dzieci.

W ramach kampanii będziemy realizować 19 minidziałań, których celem będzie kształtowanie świadomych postaw wobec przemocy dodaje Agnieszka Jaksa, koordynator grupyAGRAFKA”.

Kampania będzie realizowana przede wszystkim w wymiarze online (Facebook, Instagram, strona internetowa).

Partnerami projektu są: Punkt Konsultacyjny ds. przemocy przy Ośrodku Profilaktyki i Integracji Społecznej, Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach, Straż Miejska w Pabianicach, Fundacja 4 kroki, Fundacja Innopolis, Strefa Ruchu, Eskadra, Swojaki i Teen Challenge.

Wstaw komentarz