Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Grudzień 4, 2020 | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z bezpłatnych rozmów z psychoterapeutą

Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z bezpłatnych rozmów z psychoterapeutą

| Dnia 04, Lis 2020

Pod bezpłatnym numerem 800909444 działa infolinia wsparcia dla pełnoletnich kobiet, które znajdują się w trudnym życiowo momencie i potrzebują rozmowy ze specjalistą.

W każdy poniedziałek (17.0021.00) i czwartek (10.0014.00) pod bezpłatnym numerem 800909444 dyżurują psycholodzy z wieloletnim doświadczeniem.

Wiele kobiet, bez względu na wiek, potrzebuje wysłuchania. Często nie mają do kogo się zwrócić ze swoją sytuacją, czują się osamotnione i pozostawione same ze swoimi problemami związanymi z finansami, opieką nad dziećmi czy zdrowiem. Pojawia się w nich uczucie niepokoju i bezradności. Dzwonią też po to, żeby usłyszeć siebie, odnaleźć w sobie siłę, moc do podjęcia działań i szukania pomocy mówi Agnieszka Górecka, psychoterapeutka dyżurująca naKobiecej InfoliniiGedeon Richter i Fundacja Edukacji Społecznej w trosce o zdrowie kobiet”.

Porady telefoniczne to forma rozmowy zapewniająca anonimowość i dająca poczucie intymności rozmówcy. Są również doskonałym rozwiązaniem w czasach, kiedy powinniśmy zminimalizować ryzyko bezpośrednich kontaktów ze względu na możliwość zakażenia wirusem SARSCoV2.

Wstaw komentarz