Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Listopad 29, 2020 | Imieniny: Blazeja, Saturnina

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

To był prawdziwy show!

To był prawdziwy show!

| Dnia 15, Lis 2020

 

W tym roku odbyła się już V edycja Przeglądu MiejskiegoUtalentowane Przedszkolaki” zorganizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi.

Tegoroczne wydarzenie zorganizowane zostało pod hasłemTV Show” i przybrało niecodzienną formę. Ze względu na epidemię przedszkolaki nie mogły się spotkać w siedzibie organizatora. Przygotowały natomiast nagrania swoich wystąpień.

W przeglądzie wzięło udział 8 przedszkoli. Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta zaprezentowali talenty wokalne, instrumentalne oraz taneczne mówi Monika WitusikKamieniak, wicedyrektor PM 11.

Dzieci z PM 11 zamieniły się w przyjazne rekiny i zaśpiewały piosenkę w języku angielskimBaby Shark”. Rapujące przedszkolaki z PM 8 nagrały teledysk dotyczący mycia rąk. Przedszkolaki z PM 6 śpiewały o wymarzonych zawodach, a dzieci z PM 4 przygotowały muzyczną laurkę dla nauczycieli. Przedszkolaki ztrzynastki” zaprezentowały taniec z pomponami. Dzieci zpiętnastki” śpiewająco wypowiedziały się o jesieni, a przedszkolaki z PM 16 opowiedziały o spotkaniu z Wiewióreczką-sąsiadeczką. Zwieńczeniem wszystkich wystąpień była prezentacja muzycznowokalna z PM 12.

Przegląd był doskonałą okazją do promocji dziecięcych talentów, a w tym roku dodatkowo dał przedszkolakom możliwość do oswojenia się z narzędziami cyfrowymi i ich wykorzystaniem powiedziała wicedyrektor.

foto: przedszkole

Wstaw komentarz