Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Listopad 24, 2020 | Imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Włamywacz schwytany

Włamywacz schwytany

| Dnia 17, Lis 2020

41-letni pabianiczanin usłyszał już zarzuty. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie, ponieważ wcześniej był skazany za rozbój.

W poniedziałek, 16 listopada, w godzinach porannych dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pracownika PSM, że z pomieszczenia gospodarczego skradziono elektronarzędzia. Wartość skradzionych oszacowano na 600 złotych.

– Funkcjonariusze wykonali na miejscu zdarzenia wszelkie niezbędne czynności, zabezpieczyli ślady i dowody. Ustalili także rysopis mężczyzny, który często pojawiał się w tej okolicy. Wytypowali podejrzewanego – mówi podkom. Ilona Sidorko, rzecznik prasowy policji. – Gdy pabianiczanin zauważył stróżów prawa na swojej posesji, zaczął się nerwowo zachowywać.

Przypuszczenia policjantów były trafne. W mieszkaniu 41-latka znaleźli jeden ze skradzionych sprzętów. Pabianiczanin usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem. Za popełniony czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Okazało się także, że mężczyzna został skazany za rozbój i najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

 

Wstaw komentarz