Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Ostatnia w tym roku objazdowa zbiórka

Ostatnia w tym roku objazdowa zbiórka

| Dnia 26, Lis 2020

Od 30 listopada do 18 grudnia trwać będzie czwarta, zarazem ostatnia w 2020 roku objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Bezpłatny odbiór organizuje Urząd Miejski, a wykonawcą jest Eko-Region.

Zbierane będą tylko odpady pochodzące z gospodarstw domowych, nie będą zbierane odpady pochodzące z nieruchomości niezamieszkałych czy ogródków działkowych.

Podczas akcji będą odbierane: zużyty sprzęt AGD i RTV (radia, telewizory, monitory, lodówki, pralki), zużyte opony (małe – do rozmiaru 1250 mm x 400 mm), złom metalowy, meble i wyposażenie gospodarstw domowych (wersalki, tapczany, fotele), elementy i urządzenia z tworzyw sztucznych, zużyte lampy i oprawy oświetleniowe, dywany i wykładziny.

Nie będą odbierane: gruz, kamienie, piasek, ziemia, odpady budowlane, szkło, odzież, tekstylia, obuwie, tkaniny wystroju wnętrz, kołdry, pierzyny, części samochodowe, pudła, kartony, folie, oleje, środki chemiczne, opakowania po farbach, odpady zawierające azbest (np. eternit) i inne niebezpieczne oraz odpady zielone.

Więcej informacji można uzyskać w spółce Eko-Region tel. (42) 215-51-41 lub wydziale ochrony środowiska Urzędu Miejskiego tel. (42) 22-54-628, (42) 22-54-629.

Harmonogram wygląda następująco:

poniedziałek (30 listopada): 20 Stycznia, 3 Maja, Borowa, Chmielna, Ciasna, Działkowa, Graniczna, Jesienna, Kolonijna, Krzywa, Nowowolska, Piotra Skargi, Spokojna, Stara, Sybiraków, Zakole i Żwirowa.

wtorek (1 grudnia): Arkuszyńskiego, Baczyńskiego, Boczna, Bóżniczna, Bracka, Dobra, Dolna, Grobelna, Kazimierza, Kopernika, Kościelna, Mała, Modra, Myśliwska, Narcyza Gryzla, Osiedlowa, Ossowskiego, Owsiana, Podgórna, Podleśna, Poprzeczna, Prosnaka, Słoneczna, Sobieskiego, Spacerowa, Sporna, Szewska, Szpitalna, Willowa, Wiosenna, Wschodnia i Żytnia.

środa (2 grudnia): Bugaj, Drewnowska, Gawrońska, Grota Roweckiego, Mokra, Nawrockiego, Smugowa, Świetlickiego, Waltera Jankego i Wąska.

czwartek (3 grudnia): Głowackiego, Księżycowa, Kwiatowa, Lutomierska, Nieduża, Ogrodowa, Popławska, Prosta, Pszeniczna, Różana, Rydzyńska, Sienna, Składowa, Spółdzielcza, Szynkielewska, Tulipanowa, Wajsówny, Zgoda i Żelazna.

piątek (4 grudnia): Armii Krajowej, Bagatela, Bohaterów, Broniewskiego, Cicha, Ewangelicka, Kamienna, Kolbego, Kościuszki, Łąkowa, Mariańska, Matejki, Mickiewicza, Narutowicza, Piękna, Południowa, Poniatowskiego, Powstańców Warszawy, Reymonta, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Słowackiego, Staszewskiego, Świętokrzyska, Waryńskiego, Widok, Wierzbowa, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Żabia, Żeromskiego i Żurawia.

poniedziałek (7 grudnia): Bardowskiego, Grabowa, Konopnickiej, Krakowska, PCK, Próżna, Sempołowskiej, Świątka, Targowa i Trębacka.

wtorek (8 grudnia): 15. Pułku Piechoty Wilków, Cmentarna, Dąbrowskiego, Grunwaldzka, Hermanowska, Hetmańska, Husarska, Kasztelańska, Kochanowskiego, Lecznicza, Ludowa, Mielczarskiego, Miodowa, Niecała, Nowa, Odrodzenia, Ostatnia, Pawia, Pomorska, Przejazd, Robotnicza, Rycerska, Skośna, Skrajna, Szarych Szeregów, Śniadeckiego, Średnia, Tkacka, Toruńska, Ułańska, Wysoka, Zacisze, Zagajnikowa i Zielona.

środa (9 grudnia): Jutrzkowicka, Kilińskiego, Orla, Jana Pawła II, Moniuszki i Wileńska.

czwartek (10 grudnia): Kunickiego, Łaska, Parkowa, Sosnowa, Sportowa, Wiejska, Wolnościowa i Wrzosowa.

piątek (11 grudnia): Agrestowa, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Dereniowa, Glebowa, Gromadzka, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Laskowa, Leszczynowa, Liściasta, Łączna, Malinowa, Morwowa, Niska, Olszynowa, Osikowa, Piątkowska, Rolnicza, Świerkowa, Topolowa, Wiązowa, Żniwna i Żytowicka.

poniedziałek (14 grudnia): Gospodarcza, Jasna, Karniszewicka, Pogodna, Polna, Wodna i Ziemna.

wtorek (15 grudnia): Bociania, Brauna, Brzoskwiniowa, Chmielowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Eichlera, Gajowa, Gruntowa, Jagodowa, Jodłowa, Kąkolowa, Leśna, Lisia, Łubinowa, Łukowa, Makowa, Modrakowa, Napierskiego, Oliwkowa, Organizacji WiN, Orna, Orzechowa, Podmiejska, Poziomkowa, Słonecznikowa, Śliwkowa, Tatarkowa, Tęczowa, Torowa, Trawiasta, Warzywna, Wiśniowa i Wspólna.

środa (16 grudnia): Barucha, Batorego, Bystra, Ciepła, Familijna, Garncarska, Kapliczna, Konopna, Kresowa, Kręta, Ksawerowska, Lazurowa, Letnia, Lwowska, Majdany, Miętowa, Młynarska, Modrzewiowa, Nastrojowa, Okulickiego, Piaskowa, Pietrusińskiego, Piłsudskiego, Północna, Przyjazna, Radosna, Sejmowa, Sikorskiego, Szczęśliwa, Widzewska, Witosa, Zachodnia, Zaradzyńska, Zdrojowa oraz Żwirki i Wigury.

czwartek (17 grudnia): Gdańska, Konstantynowska, Mostowa, Partyzancka, Rypułtowicka, Rzgowska, Stary Rynek i Warszawska.

piątek (18 grudnia): Chłodna, Pułaskiego, św. Jana, św. Rocha, Traugutta i Zamkowa.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych rozpoczyna się od godz. 6.00. Jeśli mieszkaniec nie zdąży wystawić odpadów przed posesję do tej godziny, a transport przejedzie przez daną ulicę, odpady nie zostaną odebrane.

Wstaw komentarz