Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

XV Gala Wolontariatu z udziałem Jurka Owsiaka

XV Gala Wolontariatu z udziałem Jurka Owsiaka

| Dnia 01, Gru 2020

Podczas tych wyjątkowych obchodów wyjątkowe słowa przekaże naszym wolontariuszom z Agrafki Jurek Owsiak.

Jestem WOLONTARIUSZEM, a jaka jest Twoja SUPERMOC? – tak brzmi hasło tegorocznej Gali.

– W tym roku chcieliśmy uświadomić wolontariuszom, jak cennym darem jest ich POMOC. To właśnie oni, WOLONTARIUSZE na całym świecie, w Polsce, w Pabianicach każdego dnia dają swoje ogromne WSPARCIE innym, szczególnie teraz w tym trudnym czasie. Zakupy dla seniora, wyprowadzenie psa, rozmowy z samotnymi, zdalna pomoc w nauce. Te wszystkie zwykłe rzeczy w sumie dają coś NIEZWYKŁEGO. Poczucie bezpieczeństwa i wspólnoty oraz wielką ludzką solidarność – mówi Agnieszka Jaksa, koordynator AGRAFKI.

Podsumowaniem wszystkich działań jest uroczysta jubileuszowa GALA WOLONTARIATU, która odbędzie się 3 grudnia (czwartek) w godz. 16.00 – 17.30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach (transmisja on-line na FB Agrafki).

W programie m.in. wręczenie Złotych Serc osobom wspierającym ideę wolontariatu w Pabianicach oraz listy gratulacyjne i  statuetki dla najbardziej zaangażowanych wolontariuszy.

–  Podczas tych wyjątkowych obchodów wyjątkowe słowa przekaże również Jurek Owsiak, który specjalnie dla pabianickich wolontariuszy przygotował nagranie – powiedziała  Aleksandra Wilczyńska, koordynatorka Gali Wolontariatu.

 

Wstaw komentarz