Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Gepardy Biznesu dla naszego Oddziału PTTK

Gepardy Biznesu dla naszego Oddziału PTTK

| Dnia 19, Gru 2020

Tytuł „Geparda Biznesu 2020” otrzymał Oddział PTTK im. Kazimierza Staszewskiego w Pabianicach. To wielka satysfakcja dla biura turystycznego i działaczy, którzy organizują wycieczki, wczasy i dziesiątki imprez.

W listopadzie wyniki finansowe polskich firm zbadał Instytut Europejskiego Biznesu.

– Analiza została przeprowadzona na podstawie danych za lata 2018 -2019 z krajowego Rejestru Sądowego. Jesteśmy w historii Oddziałów PTTK województwa łódzkiego jedynym, który otrzymał takie wyróżnienie – nie kryje zadowolenia prezes oddziału Sławomir Szczesio.

Instytut Europejskiego Biznesu prowadzi konkurs Gepardy Biznesu od 2006 roku. Pokazuje on dynamikę rozwoju przedsiębiorstw w Polsce. Przyznany Oddziałowi tytuł zwiększa jego wiarygodność, wyróżnia wśród tysięcy przedsiębiorstw, wzbudza zaufanie, budzi szacunek.

Oddział PTTK Pabianice organizuje w każdym roku wiele wycieczek krajowych i zagranicznych.

– To nie tylko oferta dla zorganizowanych grup ze szkół, zakładów i stowarzyszeń, ale też odbywają się wyjazdy krajoznawcze dla indywidualnych turystów – mówi prezes.

Wielkim powodzeniem cieszą się wczasy, część z nich połączona jest z zabiegami rehabilitacyjnymi. Są również wyjazdy do teatrów i na baseny termalne do Uniejowa.

– Oprócz działalności gospodarczej mamy w ofercie pracę społeczną naszych działaczy, którzy krzewią krajoznawstwo – dodaje Szczesio.

Kluby Oddziału PTTK organizują rajdy, wyjazdy krajoznawcze, spotkania Klubu Podróżnika. W ramach statutu działacze przeprowadzają konkursy ogólnopolskie (Krasomówczy, Poznajemy Ojcowiznę i OMTTK) dla dzieci i młodzieży, którzy są laureatami i finalistami najwyższych miejsc etapów wojewódzkich i krajowych. Na ten sukces składa się zaangażowanie zarządu oraz kierownictwa biura PTTK, a także „wielkie serce dla turystyki” niektórych działaczy.

– Zarząd Oddziału PTTK Pabianice przede wszystkim serdecznie dziękuje swoim Klientom, którzy w dużej mierze są współautorami tego sukcesu – podsumował prezes.

 

Wstaw komentarz