Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Do podziału 350 tysięcy złotych

Do podziału 350 tysięcy złotych

| Dnia 30, Gru 2020

O dotację mogą starać się pabianickie kluby – informuje ratusz. Mają czas do 12 stycznia.

Ogłoszony został nabór wniosków o dotację z budżetu miasta w 2021r. z przeznaczeniem na szkolenie sportowe dzieci i młodzieży w poszczególnych dyscyplinach sportu w pabianickich klubach sportowych, organizację zawodów oraz udział w imprezach sportowych.

– O dotację starać się mogą kluby z siedzibą w Pabianicach, które występują w zawodach związkowych bądź je organizują oraz prowadzą szkolenie sportowe zawodników licencjonowanych – mówi Aneta Klimek, rzecznik prezydenta.

Do podziału jest 350 tys. zł. Wnioski można składać w Urzędzie Miejskim do 12 stycznia.

– Dotację przyzna komisja składająca się między innymi z przedstawicieli Rady Sportu na podstawie regulaminu ustalonego przez Radę Sportu – dodaje rzecznik.

Poprzedni nabór, na początku grudnia, dotyczył wniosków o dotację z budżetu miasta w 2021 dla pabianickich klubów sportowych na utrzymanie bazy sportowej niezbędnej do szkoleń i organizacji zawodów. Wpłynęły 4 wnioski. Do podziału jest 225 tys. zł.

Wsparcie dotyczy klubów, które mają siedzibę i działają na terenie Pabianic oraz posiadają na utrzymaniu ze środków własnych obiekty sportowe.

 

Wstaw komentarz