Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Muzealne spotkania wirtualne

Muzealne spotkania wirtualne

| Dnia 04, Sty 2021

Muzeum Miasta Pabianic zaprasza małych i trochę większych do udziału w tegorocznych feriach – w nieco innej formie niż zwykle. Będą to spotkania w przestrzeni wirtualnej.

W pierwszym tygodniu ferii – w poniedziałek, wtorek i w środę – na stronie internetowej muzeum pojawią się zadania o tematyce muzycznej związane z ekspozycją „Dźwięki przeszłości…”.

– Czwartkowy post będzie poświęcony niejako muzyce natury. W piątek ogłosimy wyniki. Dla każdego uczestnika przewidziana jest pamiątka. Dzieci, które wykonają poprawnie dwa ćwiczenia obowiązkowe, otrzymają drobny upominek. Natomiast trzy nagrody główne zostaną wręczone uczestnikom, którzy zrobią poprawnie zadania obowiązkowe i dodatkowo wykonają najciekawszą, najbardziej pomysłową grzechotkę. Zachęcamy do udziału w zabawie – mówi Justyna Ruszkiewicz, odpowiedzialna za wirtualne spotkania.

W drugim tygodniu ferii – w poniedziałek, wtorek i środę – muzeum zaproponuje zadania o tematyce muzycznej związane z ekspozycją. W piątek (15.01) poznamy wyniki. Dla każdego uczestnika przewidziana jest pamiątka. Dzieci, które wykonają dwa zadania obowiązkowe poprawnie, otrzymają drobny upominek. Dodatkowo spośród nich muzealnicy wybiorą 3 najładniej pokolorowane kafle i przyznają nagrody specjalne.

Wstaw komentarz