Pabianickie aukcje na WOŚP

W sobotę, 16 stycznia, rozpoczęły się aukcje Allegro pabianickiego sztabu WOŚP. Działa również specjalna e-skarbonka.

 

– Jeżeli chcecie przekazać coś na internetowe aukcje, to przynieść możecie to do Hufca ZHP Pabianice, ulica Konopnickiej 39 – informowali 11 stycznia harcerze na Facebooku Sztab WOŚP Pabianice.

Harcerze czekają na pabianiczan we wtorki w godzinach 9.30 – 13.15 oraz w czwartki w godzinach 14.00 – 17.30. Inne terminy są możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu. Przedmioty przekazywać można do dnia Finału, do 31 stycznia.

Każda aukcja będzie trwać dwa tygodnie – informuje Maciej Tomaszewski, komendant Hufca ZHP Pabianice. – Rzeczy można przynosić do nas aż do Finału WOŚP.

Działa również e-skarbonka pabianickiego sztabu WOŚP. Wirtualna puszka daje możliwość wpłacania datków na rzecz Wielkiej Orkiestry bez wychodzenia z domu.

– E-skarbonka naszego sztabu WOŚP już działa! – poinformowali 7 stycznia na Facebooku harcerze z Pabianic. – Dzięki niej pomaganie stanie się jeszcze łatwiejsze niż dotychczas! Zachęcamy do wsparcia akcji!

 

Link do e-skarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/amtp6g

 

Szczegóły akcji:

https://www.facebook.com/wosppabianice/posts/1684045458442768

 

Razem z WOŚP gra m.in. sieć sklepów Lidl. W pabianickich marketach pojawiły się już skarbonki. Chętni mogą wpłacać datki na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *