Tablica z nazwą ronda zaprezentowana

Na rondzie przy ulicy Moniuszki i Kilińskiego w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprezentowano dzisiaj (30 stycznia) projekt tablicy z nazwą tego właśnie ronda. Tablica zawiśnie w dniu rozliczenia Finału WOŚP.

W ubiegłym roku w ramach 28. Finału WOŚP odbyła się nietypowa licytacja na aukcji Allegro dotycząca właśnie nazwy tego ronda. Za możliwość nazwania nowego ronda na ulicy Kilińskiego i Moniuszki podczas licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapłacono 9.600 zł.

Kto wylicytował? Znajomymi, których związała branża gazownicza. To Arkadiusz Bednarek, Tomasz Chrebelski, Krzysztof Nasiłowski, Dariusz Pidek, Krystian Piwowarski i Bogumił Zamęcki.

Dzisiaj na rondzie pojawili się Krystian Piwowarski i Bogumił Zamęcki. Projekt tablicy, którą zaprezentował Maciej Tomaszewski, szef pabianickiego sztabu WOŚP, bardzo im się spodobał.

– Cieszymy się, że w końcu pomimo tych wszystkich problemów doszło to do skutku i że tablica zawiśnie  – powiedział Krystian Piwowarski.

– Nie możemy się doczekać przyszłego finału, czyli tego za rok. Jeżeli po raz kolejny będzie można licytować nazwę tego ronda, będziemy chcieli podtrzymać ją na kolejny rok. Nie możemy się doczekać, bo będziemy się chcieli sprawdzić, czy nam się to uda. Zachęcamy wszystkich do walki z nami – dodał Bogumił Zamęcki.

Tablice będą cztery. Będą widoczne z każdej strony (od stron wjazdowych na rondo i od strony Pabian-Medu).

One thought on “Tablica z nazwą ronda zaprezentowana

  • 30 stycznia 2021 o 22:59
    Permalink

    Idiotyczna licytacja i idiotyczna nazwa.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *