Nabór na rachmistrzów

Od 1 do 9 lutego można składać oferty na stanowisko rachmistrza spisowego. Nabór ogłosił prezydent Pabianic i wójtowie ościennych gmin.

Włodarze poszukują kandydatów na stanowiska rachmistrzów spisowych, wykonujących czynności w ramach prac związanych z przeprowadzeniem Narodowego Spisu Powszechnego na terytorium kraju w 2021 roku. Spis przeprowadzany będzie od 1 kwietnia do dnia 30 czerwca bieżącego roku.

Kandydat na rachmistrza spisowego powinien spełniać następujące warunki:

  • mieć ukończone 18 lat,
  • cieszyć się nieposzlakowaną opinią,
  • posiadać co najmniej średnie wykształcenie,
  • posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie,
  • nie być skazanym prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Kandydat na rachmistrza spisowego w NSP 2021 może składać dokumenty osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Pabianicach przy ulicy Zamkowej 16 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mailowy: poczta@um.pabianice.pl, na adres skrzynki podawczej na platformie ePUAP: /1311aholak/SkrytkaESP albo poprzez operatora pocztowego (w tym m.in. Poczty Polskiej i firm kurierskich).

Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Miejskiego um.pabianice.pl oraz w Gminnym Biurze Spisowym w Pabianicach – wydziale spraw obywatelskich przy ulicy św. Jana 4 (nr tel.: 42 225-46-14, 42 225-46-24, 42 225-46-73, e-mail: wporos@um.pabianice.pl).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *