Katarzyna Cegiełka rządzi w Miejskim Centrum Pomocy Społecznej

Od 8 lutego pełniącym obowiązki dyrektora MCPS w Pabianicach została Katarzyna Cegiełka, dotychczasowa kierowniczka Centrum Seniora.

W czwartek (4 lutego) na sesji prezydent Grzegorz Mackiewicz mówił o braku rozstrzygnięcia konkursu na dyrektora Miejskiego Centrum Pomocy Społecznej w Pabianicach. Swoje kandydatury złożyły dwie osoby. 

– W najbliższych dniach moją decyzją zostanie dokonany awans wewnętrzny i zostanie wybrany dyrektor, bez powtarzania konkursu – powiedział w czasie obrad prezydent.

Dziś (8 lutego) w samo południe Urząd Miejski poinformował, że pełniącym obowiązki dyrektora została Katarzyna Cegiełka, dotychczasowa kierowniczka Centrum Seniora.

– Pani Katarzyna Cegiełka z dniem 8 lutego przejęła nowe obowiązki. Dotąd była kierownikiem Centrum Seniora, które jest w strukturze organizacyjnej MCPS. Pełniącą obowiązki dyrektora MCPS będzie przez sześć miesięcy – poinformowała Aneta Klimek, rzecznik prezydenta. – Kierowanie Centrum Seniora również może być powierzone w drodze awansu wewnętrznego. Gdy tylko będzie coś wiadomo, to będziemy informować.

Katarzyna Cegiełka ukończyła Uniwersytet Łódzki na wydziale ekonomiczno-socjologicznym, studia podyplomowe na Politechnice Łódzkiej oraz studia podyplomowe „Organizacja pracy społecznej” w Społecznej Akademii Nauk. Tworzyła i kierowała Centrum Seniora od początku powstania placówki w 2016 roku. Wcześniej pracowała w Miejskim Ośrodku Kultury, gdzie zajmowała się opracowaniem i realizacją projektów oraz wniosków o dofinansowanie zewnętrzne na cele związane z kulturą, ekologią i edukacją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *