Jesteś kreatywny? Pomóż gminie Ksawerów zagospodarować teren!

W ubiegłym roku gminie Ksawerów udało się wybudować przy szkole podstawowej nowoczesny, wielofunkcyjny kompleks sportowy. Jak informują włodarze, wokół placówki zostało jeszcze sporo miejsca, które można byłoby wykorzystać z myślą o mieszkańcach.

 

– Zachęcamy Państwa do zgłaszania swoich propozycji i pomysłów w tym temacie. Pisemnie na adres Urzędu Gminy Ksawerów, e-mailowo na adres: sekretariat@ksawerow.com lub bezpośrednio do swoich radnych czy sołtysów – informują urzędnicy z Ksawerowa. – Wspólne opracowanie takiej koncepcji będzie krokiem do przygotowania projektu budowlanego, uwzględnienia go w planie działań inwestycyjnych i znalezienia możliwości jego sfinansowania.

Urząd Gminy Ksawerów planuje przystąpić do stworzenia koncepcji zagospodarowania i wykorzystania pozostałych terenów przy szkole podstawowej wraz z układem komunikacyjnym wokół budynku. W takiej koncepcji uwzględnione zostałyby także pomysły i sugestie mieszkańców gminy.

 

One thought on “Jesteś kreatywny? Pomóż gminie Ksawerów zagospodarować teren!

  • 11 lutego 2021 o 09:58
    Permalink

    Dzień dobry.Proponuje za przykład zagospodarowannie terene prz Centrum Seniora w Pabianicach którego bylem wykonawcom. Jest tam miejsce dla dzieci ich opiekunów,młodzieży oraz osób starszych.Moge projekt w dowolny sposób przystosować do Państwa potrzeb.tel.601803 044

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *