Przedłużono nabór na rachmistrzów

Termin naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych do Narodowego Spisu Powszechnego 2021 na terenie całego kraju został przedłużony do 16 lutego.

Przypomnijmy: włodarze miast i gmin poszukują kandydatów na stanowiska rachmistrzów spisowych, wykonujących czynności w ramach prac związanych z przeprowadzeniem Narodowego Spisu Powszechnego na terytorium kraju w 2021 roku. Spis przeprowadzany będzie od 1 kwietnia do 30 czerwca.

Poprzednią datą kończącą nabór był 9 lutego. Czas na składanie wniosków jest dłuższy o tydzień i potrwa do 16 lutego.

Kandydat na rachmistrza spisowego powinien spełniać następujące warunki: mieć ukończone 18 lat, cieszyć się nieposzlakowaną opinią, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Kandydat na rachmistrza spisowego w NSP 2021 może składać dokumenty osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Pabianicach przy ulicy Zamkowej 16 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mailowy: poczta@um.pabianice.pl, na adres skrzynki podawczej na platformie ePUAP: /1311aholak/SkrytkaESP albo poprzez operatora pocztowego (w tym m.in. Poczty Polskiej i firm kurierskich).

Więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Miejskiego um.pabianice.pl oraz w Gminnym Biurze Spisowym w Pabianicach – wydziale spraw obywatelskich przy ulicy św. Jana 4 (nr tel.: 42 225-46-14, 42 225-46-24, 42 225-46-73, e-mail: wporos@um.pabianice.pl).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *