Kundel Bury karmi kocury

17 lutego obchodzimy Dzień Kota. Z tej okazji Fundacja Kundel Bury zorganizowała zbiórkę karmy, żwirku i innych akcesoriów dla sierściuchów.

„KUNDEL BURY TO NIE TYLKO PSY! Staramy się dbać również o wszelkie zwierzaki. Niestety, sytuacja kotów w naszym mieście wygląda dramatycznie… Władze miasta z roku na rok, coraz mniej wspierają bezdomne koty. Nie wspierają organizacji zajmujących się nimi oraz lokalnych karmicieli. W dobrych czasach karma wydawana była regularnie… w tym roku brak nawet takiej pomocy. Ponieważ jesteśmy zdani sami na siebie, a zima nie odpuszcza, kociaki śpią pod gołą chmurką, bo piwniczne okienka zamknięte…. PROSIMY Was o zaangażowanie w tę akcję. Musimy wspomóc je dobrym pożywieniem, by przetrwały zimę, a te w licznych gronach przebywające w domach tymczasowych również i żwirkiem. Pomóż z okazji Dnia Kota, z okazji Walentynek, z okazji mroźnej zimy, z okazji dobrego serca, bo każda okazja jest dobra by nieść pomoc tym słabszym” – napisali 11 lutego na swoim Facebooku pracownicy stowarzyszenia.

Zbiórka będzie trwać 2 tygodnie. Pomagać można nie wychodząc z domu. Wystarczy zamówić karmę przez internet z dostawą bezpośrednio na adres kina “TOMI”. Zdane same na siebie mruczki liczą na naszą pomoc!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *