13.000 złotych na 13. urodziny Klaudii

Klaudia Maruszewska w sobotę, 27 marca, skończy 13 lat. Młodziutka pabianiczanka zmaga się z niezwykle rzadkim zespołem Wolfa-Hirschhorna, który przekreślił szansę na normalną przyszłość. Klaudia jednak udowadnia, że ta przyszłość może być bardziej kolorowa, aniżeli widzieli ją lekarze.

– Dla mnie były to zarówno cudowne, jak i ciężkie lata. Dziś jednak wiem, że żaden wysiłek nie idzie na marne. Dziś wiem, że dla dziecka człowiek jest w stanie przewrócić do góry nogami całe swoje życie, by tylko widzieć uśmiech na twarzy tego skarba – mówi pani Karolina, mama Klaudii. – Ciężka praca daje efekty. Klaudia miała być rośliną, ale tak się nie stało. Walczymy. Jednak do tej walki potrzebne są duże środki finansowe. Dzięki Wam i waszemu wsparciu możemy pracować nad tym, co w życiu najcenniejsze – zdrowie. To nasze jedyne urodzinowe życzenie nie musieć martwić się o środki finansowe.

Pabianiczanie nieraz pokazali, że potrafią pomagać. Niech tak będzie i teraz. To raptem 13.000 złotych na 13. urodziny Klaudii.

Link do urodzinowej skarbonki: https://www.siepomaga.pl/13urodzinyklaudii

Link do głównej zbiórki: https://www.siepomaga.pl/magia-zycia?fbclid=IwAR3DmMx6aaP1JKZX4Z5g68bFHBT_wr_MzjUrLJFEFPSRmNHDVqaam74fb9Y