• Młodzicy PTC Pabianice rywalizowali w Rzeszowie podczas międzywojewódzkich mistrzostwach w zapasach w stylu wolnym. Zdobyli trzy medale.

Złoto wywalczył Olivier Maksymowicz w kategorii 85 kg. W walce finałowej pokonał Adriana Grzywaczewskiego z Włodawy. Drugim zawodnikiem PTC walczącym w finale był Igor Czyżewski (kat. 75 kg). Przegrał swój pojedynek z Dawidem Rutkowskim (Suples Łódź), lecz zdobył srebrny medal. W tej samej kategorii brązowy medal otrzymał Adrian Drzewiecki, który w półfinale przegrał z Rutkowskim, ale w walce o brąz okazał się lepszy od Michała Zielińskiego z Włodawy.

Bliski zdobycia brązowego medalu był Łukasz Jarzębski w wadze 52 kg, ale lepszy okazał się Mateusz Bartnik z Sokoła Lublin. W tej samej kategorii walczył brat Łukasza – Piotr Jarzębski. W bezpośredniej walce braci lepszy okazał się Łukasz, a Piotr zajął VIII miejsce.

Najmłodszy z ekipy Wiktor Szachniewicz w wadze 57 kg po zaciętych pojedynkach uplasował się na miejscu X.