Pomóżmy Kacprowi wrócić do zdrowia

Pabianiczanie wielokrotnie już pokazali, że potrafią wesprzeć osoby potrzebujące pomocy. Teraz tego oczekuje piłkarz Kacper, wychowanek PTC Pabianice.

Naszego wsparcia potrzebuje 21-letni KACPER DZIUBA, aktualnie piłkarz Sokoła Aleksandrów Łódzki. Pabianiczanin na rekonstrukcję więzadła krzyżowego ACL musi uzbierać 15.000 zł. Do końca zbiórki pozostało 8 dni.

– Mam na imię Kacper. Jestem pabianiczaninem. Mam 21 lat i trenuje piłkę nożną. Przytrafiła mi się, niestety, po raz kolejny kontuzja, najgorsza z możliwych, czyli zerwanie więzadła krzyżowego. Niezbędny jest jak najszybszy zabieg, który pomoże mi wrócić do zdrowia, jak i do czynnego uprawiania sportu. Koszty zabiegu i rehabilitacji są ogromne, bym mógł go sfinansować samodzielnie, stąd moja prośba o Waszą pomoc. Będę niezmiernie wdzięczny za każdą pomoc z Waszej strony. Z góry dziękuję każdemu z osobna za dołożenie cegiełki do mojego szybkiego powrotu do zdrowia, jak i na boisko. Pozdrawiam… – napisał o sobie na stronie zrzutka.pl.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/bna7zb

Dodaj komentarz