Pabianicka Gala Wolontariatu 2021

3 grudnia (piątek) w MOK-u odbędzie się Gala Wolontariatu w ramach świętowania Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Tegoroczne hasło obchodów to: „Twój mały gest może naprawdę wiele!”. Na wydarzenie przybędą znani goście.

Hasło nawiązuje do małych gestów, które mimo że z pozoru mało istotne, mogą zrobić dużo dobrego. W ramach tegorocznych obchodów organizatorzy zaplanowali szereg działań, które będą rozwijały i wspierały środowisko wolontarystyczne w powiecie.

W związku z tym zaprosiliśmy dyrekcję oraz koordynatorów szkolnych klubów wolontariatu w powiecie pabianickim do włączenia się w organizację kilku naszych działań – mówi Joanna Wendler, koordynator Gali.

Gala Wolontariatu – 3 grudnia w godz. 11.00 – 13.00 w Miejskim Ośrodku Kultury – to uroczyste wydarzenie dla całego środowiska wolontariatu w powiecie pabianickim. To czas, aby docenić tych, którzy przez cały rok pomagali, organizowali wolontariat i go wspierali. Podczas Gali odbędzie się m.in.: rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej zaangażowanego wolontariusza w powiecie, wręczenie Złotych Serc, prezentacja działań wolontarystycznych szkolnych klubów wolontariusza i NGO, występ artystów i zaproszonych gości.

W tym roku Galę zaszczycą: Dominika Kasińska – uczestniczka programu „Down the Road”, Robert Moskwa – znany aktor filmowy i teatralny, zaangażowany społecznik oraz Michał Kaczorowski „Kaczorex” – zwycięzca telewizyjnego programu tanecznego „Got to Dance – Tylko taniec!” oraz finalista programów „World of dance” i „Mam talent!”.

Warto wspomnieć, że do tej pory na przestrzeni lat świętowali z nami między innymi  prof. dr hab. Jacek Pyżalski, Ireneusz Czop, Jakub Wieczorek, Wojciech Solarz, Teresa Dzielska, Magdalena Różczka, Kasia Popowska, Monika Kuszyńska, Mariusz Wlazły, Zespół Normalsi, Jaś Mela i Jurek Owsiak – dodaje Joanna Wendler. – Wszystkie działania w ramach XVI Obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza są formą docenienia szlachetnej pracy wolontariuszy. Gorąco zachęcamy do wspólnego świętowania.

Gala jest wydarzeniem otwartym dla wszystkich wolontariuszy i społeczników z powiatu pabianickiego

Dodaj komentarz