• Uczennice i uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w mistrzostwach powiatu w minisiatkówce. W zawodach, które odbyły się w walentynki w Szkole Podstawowej nr 5 w Konstantynowie Łódzkim, udział wzięły następujące szkoły: SP nr 13, SP nr 17, SP w Bychlewie, SP w Dobroniu, SP w Lutomiersku oraz SP nr 5 w Konstantynowie. Zespoły grały systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach.

  W pierwszym meczu półfinałowym drużyna z Konstantynowa pokonała Lutomiersk 2:0, a Dobroń przegrał z „siedemnastką” 0:2. W meczu finałowym konstantynowianki pokonały uczennice z „siedemnastki” 2:0. Mecz o brązowy medal również zakończył się wynikiem 2:0, gdzie Dobroń okazał się lepszy od Lutomierska. V-VI m. – Szkoła Podstawowa nr 13 i Szkoła Podstawowa w Bychlewie.

   

  Dzień później o tytuł mistrzowski walczyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 14, nr 17, SP nr 2 w Konstantynowie Łódzkim, SP w Szydłowie, SP w Bychlewie oraz SP w Dobroniu. Zespoły grały systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach.

  Wyniki meczów półfinałowych: SP nr 17 – SP nr 2 w Konstantynowie 2:0, SP nr 14 – SP Szydłów 2:1. W meczu finałowym „siedemnastka” pokonała „czternastkę” 2:0, a w meczu o brąz Konstantynów pokonał Szydłów, także 2:0. V-VI m. – Szkoły Podstawowe w Dobroniu i Bychlewie.

  Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 17 z Pabianic pod opieką Jacka Malenty zagrał w składzie: Eryk Adach, Olivier Baranowski, Bartosz Bukowski, Jakub Frankiewicz, Mateusz Kociołek, Kacper Moczkowski, Juliusz Nowak, Jan Radziszowski, Singh Sharandeep, Krzysztof Wieczorek.

   

   

  Udostępnij