• Ale to były warsztaty! Dziewczyny dziękujemy Wam za obecność i zaangażowanie. Taniec rośnie w siłę – tak na swojej stronie FB napisała Strefa Ruchu, na której zaproszenie do Pabianic 4 marca przyjechał Robert Kochanek. To tancerz reprezentujący najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich.

    W sobotnie popołudnie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 zgromadziło się prawie 50 pabianiczanek chętnych do nauki tańca u samego mistrza. Robert Kochanek najpierw zaproponował cza-czę. Śmiechu przy tym było co nie miara. Uczestniczki były bardzo zaangażowane i próbowały jak najprecyzyjniej powtarzać kroki, które pokazywał im tancerz. Trzeba przyznać, że nadążyć za nim było bardzo trudno. Pabianiczanki dały jednak radę. Drugim tańcem była samba. Tutaj już było trochę łatwiej w nauce kroków.

    Robert Kochanek w 2005 roku wystąpił w pierwszej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Partnerował Annie Korcz, z którą zajął V miejsce. W 2006r. uczył tańca Joannę Koroniewską, z którą zajął wysokie III miejsce. Później zatańczył jeszcze w „Tańcu z gwiazdami” siedmiokrotnie. Ostatnią partnerką w 2016 roku była Dorota Chotecka, z którą zajął X miejsce.

     

    Kochanek autograf - pod spodem

    Udostępnij