• News will be here
 • Od 24 marca do 28 kwietnia można głosować na projekt Eduparku przy Szkole Podstawowej nr 13, który startuje w ogólnopolskim konkursie projektów realizowanych z budżetów obywatelskich.

   

  Głosowanie na stronie http://www.portalsamorzadowy.pl/serwis/mieszkam-tu-2017/nominacje/pabianice-edupark-bezpieczny-dziedziniec-szkolny,91370.html Nie potrzeba rejestrować się ani potwierdzać głosu za pomocą linków aktywacyjnych. Jeden komputer to jeden głos raz na 24 godziny.

  Celem konkursu „Mieszkam Tu – Mądre Pomysły na mądre miasto” jest promowanie najciekawszych pomysłów/projektów zrealizowanych w ramach budżetu obywatelskiego w ubiegłym roku. Do kategorii „samorządowej” nasz Urząd Miejski przy współpracy z SP nr 13 zgłosił projekt „EDUPARK (utworzenie terenu zielonego przy Szkole Podstawowej nr 13 wraz z przystosowaniem do minimiasteczka ruchu drogowego)”, który spotkał się z największym poparciem mieszkańców i zwyciężył w I edycji budżetu obywatelskiego w Pabianicach. Nagrodą w konkursie jest statuetka, ogólnopolska promocja projektu i drobny sprzęt elektroniczny.

   

   

  Udostępnij