• News will be here
 • 8 i 9 kwietnia upłynie w IKEA Łódź w przedświątecznej atmosferze. Dekoratorzy podpowiedzą jak ozdobić wielkanocny stół, by zachwycić rodzinę oraz gości. Przygotowano także coś dla najmłodszych – marcepanowe warsztaty. Głodnych, nie tylko wrażeń, Restauracja IKEA zaprasza na żurek w cenie 3,99.

  Stoliczku, nakryj się!

  Jak za pomocą kilku trików wyczarować prawdziwie świąteczną atmosferę na stole?  O tym będzie można się przekonać w najbliższą sobotę w IKEA Łódź na dziale Gotowanie i Serowanie (wejście od strony Atrium Portu Łódź). Dekoratorzy, co godzinę od 12.00 do 18.00, będą prezentować wielkanocne inspiracje, opowiedzą o sztuce doboru kolorów i najnowszych trendach. Dodatkowo sklep przygotował specjalną ofertę cenową dla posiadaczy karty IKEA Family: obniżka -15% od ceny regularnej na wszystkie talerze, miski, sztućce i obrusy. Kartę można założyć bezpłatnie i od razu skorzystać z rabatu.

  Marcepanowe warsztaty

  W przedświąteczny weekend w IKEA Łódź dzieci nie będą się nudzić. Między godz. 11.00 a 18.00 w strefie IKEA Family (za kasami, obok sali zabaw Smaland) czekają na nie słodkie warsztaty. Z marcepanowej masy najmłodsi będą tworzyć wielkanocne ozdoby np. króliczki czy jajeczka, które później zabiorą ze sobą do domów. Warsztaty są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszych zapisów.

  Udostępnij