• 10 maja rusza głosowanie w internetowym konkursie „Nestle Porusza Polskę”. Do wygrania jest siłownia plenerowa, która powstałaby na terenie Szkoły Podstawowej nr 17.

  Szansę na wygraną wartą 15 tys. zł ma 16 gmin (po jednej z województwa), które uzyskają największą liczbę głosów. W ubiegłym roku w tym konkursie pabianiczanie wygrali siłownię plenerową przy Szkole Podstawowej nr 14 (na zdjęciu).

  Pabianice zgłosiły się też do tegorocznej edycji konkursu „Podwórko Nivea”. Lokalizacja placu zabaw zostanie zaproponowana organizatorom do końca maja. Głosowanie rozpocznie się w czerwcu.

  Warto dodać, że Projekt Eduparku przy Szkole Podstawowej nr 13 zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie projektów realizowanych z budżetów obywatelskich. Zajęliśmy pierwsze miejsce w głosowaniu internetowym, uzyskując 7009 głosów (na drugim miejscu Bydgoszcz). Nagrodą jest statuetka i drobny sprzęt elektroniczny. Wręczenie nagród w piątek, 12 maja, podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  Możliwość komentowania została wyłączona.