• IKEA Łódź z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, zaprasza najmłodszych na weekendowe warsztaty w godz. 11.00-18.00. Tematem głównym będzie rysunek i wariacje na jego temat. Mali artyści stworzą plakaty i poznają sprytne techniki, dzięki którym karta papieru zmieni się w małe dzieło sztuki. Oprawioną w ramkę pracę dziecko będzie mogło zabrać ze sobą do domu lub od razu podarować mamie z okazji jej święta.

  Sztuka rysunku, czyli dziecięcy ART Event

  Najbliższe, kreatywne  warsztaty w IKEA Łódź pomogą obudzić w dziecku wewnętrznego Picasso. Na zajęciach dzieci będą miały pod ręką wszystko, co tylko jest potrzebne, aby rysować, malować, kleić i wykazać się swoją pomysłowością. Dzięki specjalnym kredkom z rysikiem rozpuszczalnym w wodzie mali artyście będą mogli mieszać style i kolory, uzyskując wyjątkowe rezultaty. Do wypracowania niecodziennego efektu przydadzą się także kolorowe papiery czy tekstylia. Animatorki prowadzące zajęcia zadbają o twórczą przestrzeń dla małych artystów, a stworzone plakaty dzieci będą mogły bezpłatnie oprawić w kolorową ramkę IKEA.

  Inspiracją do zorganizowania warsztatów jest limitowana kolekcja plakatów w IKEA: ART Event, z ręcznie rysowanymi motywami autorstwa artystów z całego świata. Jak podkreślają twórcy kolekcji, ciekawość świata, wyobraźnia i kreatywność są najważniejsze w tworzeniu, a to cechy, których z pewnością nie brakuje dzieciom.

  Warsztaty Dziecięcy ART Event odbędą się 27 i 28 maja w strefie IKEA Family za kasami, obok sklepiku szwedzkiego. Udział w zajęciach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

  Lody w prezencie na Dzień Dziecka

  Obowiązkowy przysmak na Dzień Dziecka? Lody! Doskonale wie o tym IKEA Łódź, dlatego dla wszystkich swoich małych klientów przygotowała niespodziankę. 1 czerwca wszystkie dzieci, które wybiorą się na zakupy z rodzicami do IKEA zjedzą lody za darmo. Kupony promocyjne otrzymają dzieci i młodzież do 18 roku życia przy zakupach w sklepie IKEA (nie dotyczy zakupów w części gastronomicznej). Regulamin akcji dostępny w sklepie i na www.ikea.pl/lodzIKEA Łódź_materiały prasowe (1)

   

  Udostępnij