• News will be here
 • Koalicyjny Klub Radnych Pabianice i prezydent Grzegorz Mackiewicz zorganizowali dla najmłodszych pabianiczan zabawę Minionkiem z okazji Dnia Dziecka.

  Przygotowali to, co dzieci lubią najbardziej, czyli: dmuchańce, minigolfa, krainę baniek mydlanych. Było również malowanie twarzy, gry i zabawy z animatorami, bezpłatna wata cukrowa (osobiście kręcił ją prezydent Mackiewicz) i inne słodkie smakołyki. Chętnych do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Minionkiem nie brakowało.

  – Dla mnie największą atrakcją jest wata cukrowa, którą uwielbiam, a mama zabrania jeść, bo od tego psują się zęby – mówi 8-letni Bartek.

  Pogoda była wspaniała, dlatego bardzo dobrym pomysłem było postawienie na boisku osiedlowym na Bugaju leżaków. Kiedy dzieci korzystały z atrakcji, rodzice i dziadkowie odpoczywali.

  Zajęcia z zumby poprowadzili instruktorzy ze Strefy Ruchu. Chętnych było co niemiara. Piknik z Minionkiem można uznać za udany. Dopisało wszystko: frekwencja, pogoda i humory.DD7 - pod spodemDD8 - pod spodemDD9 - pod spodemDD10 - pod spodemDD11 - pod spodemDD12 - pod spodemDD13 - pod spodem

  Udostępnij