• News will be here
  • „Mam talent” to hasło tegorocznego pikniku integracyjnego w Dziennym Ośrodku Adaptacyjnym dla Osób Niepełnosprawnych przy ulicy Cichej.

    Gości we wtorek, 20 czerwca, serdecznie powitała Grażyna Sobczak, kierownik DOA. Potem w ogrodzie w promieniach słońca rozpoczęła się świetna zabawa. Na scenie w „talent show” zaprezentowali się uczestnicy pikniku. Jako pierwsi podopieczni ŚDS przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, którzy nie tylko śpiewali, recytowali wiersze, ale również prezentowali swe zdolności sportowe. Po nich Sylwia i Asia udowodniły, że siostry są specjalistkami w japońskiej sztuce układania kwiatów, zwanej ikebaną. Kolejni uczestnicy „Mam talent” to Mariusz i Adam, podróżnicy, zdobywcy niemal całego globu. Na scenie wystąpił również m.in. Dawid jako Luciano Pavarotti, Kasia w wierszu „Biedronka i żuk”, Andżelika w piosence „Śpiewać każdy może” oraz Iza, śpiewając „Małgośkę”.

    Nie zabrakło gości specjalnych. Byli nimi m.in. „Brygada Czesława” – kabaret amatorski z Centrum Seniora, którzy wystąpili ze skeczem „Ucz się, Jasiu”, oraz 8-letni tancerze ze szkoły Eskadra: Liwia Kozuń i Nataniel Kosecki, którzy oczarowali publiczność.

    Po występach wszyscy z apetytem pałaszowali zupę bałkańską oraz słodkie wypieki własnego wyrobu.

    Udostępnij