• Amerykanie kręcą serial w Łodzi. Rusza więc nabór statystów do nowego serialu kryminalnego „Ultraviolet” dla telewizji AXN.

    Na planie zdjęciowym spotkać będzie można m.in.: Agatę Kuleszę („Róża”, „Ida”), Martę Nieradkiewicz („Zjednoczone stany miłości”), Bartłomieja Topę („Wataha”, „Druga szansa”). Za sterami wybitni polscy reżyserzy: Jan Komasa („Sala samobójców”, „Miasto 44) oraz Sławomir Fabicki („Miłość”, „Zbrodnia II”), produkcja Opus Film. Zdjęcia do serialu ruszyły na początku czerwca i potrwają przez całe wakacje.

    W najbliższą sobotę, 15 lipca, od godziny 15.00 do 18.00 w studiu castingowym Opus Filmu przy ul. Łąkowej odbędzie się nabór statystów. To niepowtarzalna okazja, dzięki której można zobaczyć produkcję filmu od kuchni. Nie ma specjalnych wymagań. Poszukiwane są  przede wszystkim osoby od 25. do 50. roku życia. Casting jest bezpłatny, a za każdy dzień zdjęciowy statyści otrzymają wynagrodzenie.

    Nabór statystów do serialu „Ultraviolet”: sobota, 15 lipca, od godziny 15.00 do 18.00, Opus Film – ul. Łąkowa 29 w Łodzi.

    Udostępnij