• Kobiecość dla każdej z nas oznacza coś trochę innego… Jedno jest pewne, każda z pań powinna dbać o swoją kobiecość, rozwijać ją i pielęgnować. Dbanie o kobiecość jest jednocześnie dbaniem o siebie, o swoje potrzeby, rozwijaniem tego, co jest w nas, a często wręcz odkrywaniem ukrytego w nas potencjału. Wiele z nas nie wierzy w siebie, jest przekonanych, że nic się nie zmieni, nic nie można zrobić. Wiele z nas myśli o zmianie, chciałoby być bardziej pewne siebie, rozwijać się. Są też wśród nas takie, które są silne, świadome swoich zasobów i potrzeb. Bez względu, w którym punkcie się znajdujesz, w naszych spotkaniach znajdziesz coś dla siebie.

  Cykl spotkań obejmuje zagadnienia związane z szeroko pojętą kobiecością. Furia i spokój, prawa kobiet i walka płci, seksapil i wyjątkowość, czas i jego wykorzystanie. To zagadnienia, które w sposób zaskakujący i nietuzinkowy będą poruszane podczas naszych spotkań. Uczestnicząc w tych spotkaniach, będziesz miała możliwość spojrzeć na siebie z innej perspektywy, lepiej poznać siebie, nauczyć się wykorzystywać swoje atuty, przeżyć wyjątkowe warsztaty. Nasze spotkania oparte są na zasadzie dobrowolności, to ty decydujesz, na ile chcesz się zaangażować. Chcesz tyko posłuchać, zadać pytanie, a może chętnie weźmiesz udział w warsztacie? Decyzja należy do ciebie. Daj sobie szansę poczuć się wyjątkowo.

  Prowadzące to kobiety aktywne, pewne siebie i z bogatym doświadczeniem zarówno zawodowym, jak i osobistym. Podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, chętnie przyjmiemy wasze spostrzeżenia, doświadczenia, wiedzę. Bądźmy dla siebie nawzajem.

  Na pierwsze spotkanie zapraszamy w środę, 13 września, o godzinie 19.00 do kawiarni BONIECKI CAFE przy ulicy Traugutta 13A. Warsztaty poprowadzi doświadczony zespół specjalistów: Anna Kawecka i Monika Urbańska.

  Kolejne spotkania odbędą się: 10 października, 8 i 29 listopada, 13 grudnia oraz 16 stycznia i 6 lutego. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp 10 zł.

  Miejsce nie jest przypadkowe. Dzięki uprzejmości Katarzyny Bonieckiej, właścicielki Boniecki Cafe, kobiety spotykać się będą w klimatycznym, przyjaznym wnętrzu, blisko centrum. Każda z uczestniczek spotkań będzie miała okazję zrelaksować się przy pysznej kawie i czymś słodkim (w cenie spotkania).

  Udostępnij