• Yanosiki PKN Orlen nagradzają kierowców za zwalnianie przy szkołach w Pabianicach

    Bezpieczna jazda popłaca. Przekonają się o tym użytkownicy popularnej w Polsce aplikacji dla kierowców Yanosik, którzy poprzez systematyczne zwalnianie przy szkołach będą mogli otrzymać kupon na punkty VITAY i wymienić je na nagrody.

    Akcja „Zwalniaj przy szkołach” wystartowała 4 września. W ramach tej kampanii wytypowanych zostało ponad 1000 szkół z całej Polski. Wśród nich znalazły się również Szkoła Podstawowa nr 17 i Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach. Kluczowym kryterium wyboru było położenie placówek przy stosunkowo niebezpiecznych miejscach, np. w pobliżu bardzo ruchliwego pasa ruchu. Akcja potrwa do 29 października.

    Strategicznym partnerem akcji jest PKN ORLEN, który dla kierowców biorących udział w akcji przygotował kupony o wartości 1000 punktów VITAY. Otrzymane punkty kierowcy mogą odebrać poprzez stronę vitay.pl.

    Co należy zrobić, by wziąć udział w akcji? Wystarczy, że kierowca zgłosi chęć udziału w kampanii poprzez aplikację Yanosik, która następnie będzie na bieżąco informowała o poprawnym przejeździe jednego z wyznaczonych odcinków przy szkołach. Prawidłowe przejechanie czterech odcinków w tygodniu (każdy w innym dniu) upoważni do otrzymania kuponu na 1000 punktów VITAY. Nagrodę dostanie 3000 osób, które jako pierwsze uzbierają poprawne przejazdy w jednym tygodniu.

    Udostępnij