• News will be here
 • Juniorzy PKK’99 Pawo zajęli II miejsce na XXXIII Memoriale im. profesora Józefa Bączkowskiego w Inowrocławiu.

  Pierwszego dnia rozegrali dwa spotkania. Najpierw pokonali miejscową drużynę z Inowrocławia 57:51, by potem ulec drużynie Zastalu Zielona Góra 65:70. Drugiego dnia pabianiczanie pokonali drużynę z Gdyni 66:58. Ostatecznie zajęli II miejsce za Zastalem i przed Kasprowiczem i Gdynią.

  W trójce najlepszych strzelców znalazł się Dawid Wisławski ze średnią lekko ponad 20 punktów na mecz. Trenerzy wszystkich drużyn wyróżnili w naszej drużynie nowy nabytek Eryka Bryłkę.

  – Uważam ten turniej za bardzo cenne doświadczenie dla zespołu i oceniam go jak najbardziej na plus – powiedział trener Kuba Orłowski. Wielki szacunek dla chłopaków za styl i serce, z jakim graliśmy na tym turnieju. Brakuje jeszcze zgrania w ataku, ale jesteśmy na bardzo dobrej jasnej ścieżce.

  PKK’99 PAWO zagrali w składzie: Miłosz Michałowski, Igor Walczak, Dawid Wisławski, Dominik Bralewski, Krzysztof Kin, Franek Błoch, Szymon Rogoziński, Bartek Nowak, Maciek Strzelczyk, Klaudiusz Jagiełło, Jan Duda, Jakub Duda, Dominik Loin, Kuba Jakubowski i Eryk Bryłka.

  Udostępnij