• Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego obchodził swoje dziesiąte urodziny.

    Uroczystość odbyła się 22 września w pabianickim zamku. Na urodziny PODNiDM przyszło tylu gości, że nie wszyscy pomieścili się w sali kominkowej.

    Na początek była prezentacja mulitmedialna, która podsumowała dziesięć lat pracy ośrodka. Następnie nadszedł czas na przemówienia i życzenia. Wszyscy byli zgodni, co do jednego – Ośrodek był, jest i będzie potrzebny. Pełni on ważną rolę w życiu oświatowym powiatu pabianickiego. To on bezpłatnie dokształca nauczycieli, którzy podnoszą poziom nauczania w placówkach.

    Na ręce Małgorzaty Biegajło, dyrektor PODNiDM, złożono masę kwiatów i urodzinowych prezentów. Dyrekcja odwdzięczyła się statuetkami oraz podziękowaniami. Otrzymało je kilkadziesiąt osób, od nauczycieli i dyrektorów szkół po samorządowców, polityków, dyrektorów spółek i przedsiębiorców. W przerwach od wręczania podarunków i podziękowań  koncert dała sopranistka Magdalena Hudzieczek-Cieślar. To była muzyczna uczta dnia.

    Po części oficjalnej na salę wjechał jubileuszowy tort. Degustując słodkości, zaproszeni goście mogli porozmawiać już mniej oficjalnie o pracy i sukcesach powiatowego ośrodka.

    Udostępnij