• 2 października o godzinie 12.30 przy ulicy Jana Pawła II 30 w Pabianicach nastąpiło oficjalne otwarcie Biura Poselskiego Platformy Obywatelskiej – posłów Cezarego Tomczyka i Artura Dunina.

    Na otwarcie przybyli starosta Krzysztof Habura, marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień, poseł Cezary Grabarczyk oraz radni miejscy i powiatowi z PO. Gościem honorowym była premier Ewa Kopacz, która wraz z posłem Tomczykiem i Duninem dokonała uroczystego przecięcia wstęgi.

    Była premier w swoim wystąpieniu mówiła o obecnych rządach Prawa i Sprawiedliwości, o odbudowywaniu zaufania do Platformy Obywatelskiej oraz odniosła się do przyszłorocznych wyborów samorządowych.

    Są dwa powody mojej dzisiejszej wizyty w Pabianicach. Pierwszy to obecna sytuacja polityczna w kraju, a drugi to moja przyjaźń z posłem Cezarym Tomczykiem, moim bliskim i zaufanym współpracownikiem z czasów, gdy byłam premierem – powiedziała Ewa Kopacz.

    Biuro poselskie ma służyć mieszkańcom powiatu pabianickiego. Każdy może tu przyjść, aby spotkać się z posłem i wymienić opiniami, zasięgnąć informacji, ma być też miejscem spotkań radnych i polityków z obywatelami. Posłowie będą dyżurować w poniedziałki, a radni w środy w godz. 18.00-19.00.

    Udostępnij