• Pabianice, Warszawa, Międzychód, Lublin i Poznań – to zwycięzcy tegorocznej rywalizacji i jednocześnie najbardziej rowerowe miasta w Polsce. To właśnie mieszkańcy tych miast przejechali w kampanii najwięcej kilometrów na rowerach. Wynik jest imponujący: ponad 55 milionów kilometrów!

    Pedałowano w ramach kampanii społecznej „Kręć kilometry po technologię”. Mieszkańcy prawie 1200 miejscowości przez pięć miesięcy brali udział w rywalizacji zorganizowanej przez Fundację Allegro All For Planet. Teraz do pięciu zwycięskich miast zawita Allegro Tech Days.

    Te kilometry są dowodem na to, że rower stał się dla nas jednym z podstawowych środków transportu. A nasza kampania to dodatkowe źródło motywacji. Każdego dnia w różnych zakątkach kraju tysiące rowerzystów wsiadało na swoje dwa kółka i rywalizowało o kilometry dla swojego miasta – mówi Krzysztof Śpiewek, członek Zarządu Fundacji Allegro All For Planet.

    Nagroda, czyli wydarzenie Allegro Tech Days, zawita do pięciu zwycięskich miast. To święto technologii ze strefą testów najnowszych wynalazków, w tym pojazdów elektrycznych, bezpłatnymi warsztatami dla dzieci z programowania i pokazami robotów. Pabianice czekają!

    Udostępnij