• News will be here
  • W najbliższą sobotę Port Łódź będzie gościł motocyklistów z regionu łódzkiego, którzy na Patio Centrum świętować będą zakończenie tegorocznego sezonu motocyklowego. Wydarzenie uświetni swoją obecnością gość honorowy – Pani Hanna Zdanowska, Prezydent Miasta Łodzi.

    Organizatorkami zlotu są „Łódki na Kołach”, jedyna kobieca grupa motocyklistek w naszym regionie. Event odbędzie się w sobotę, 14 października, w godzinach 12:00 – 17:00 na Patio Portu Łódź. Podczas wydarzenia przeprowadzone zostaną testy kasków, pojawią się także stoiska z motocyklowymi gadżetami, ubraniami, rękawiczkami i innymi przydatnymi akcesoriami dla miłośników dwóch kółek. Stoiska będą dostępne dla Klientów od godziny 10:00 do 21:00. Atmosfery dopełnią konkursy z nagrodami, będzie też żurek, kawa i okolicznościowe naklejki. Miłośnicy, którzy nie posiadają jeszcze własnego pojazdu będą mogli obejrzeć maszyny na parkingu Centrum, a także porozmawiać z motocyklistami.

    Zakończenie sezonu motocyklowego oficjalnie zakończy specjalny gość  wydarzenia – Prezydent Miasta Łodzi, Pani Hanna Zdanowska, która spotka się z łódzkimi motocyklistami w Porcie Łódź.

    Udostępnij