• Radomsko gościło w sobotę, 21 października, zapaśników na mistrzostwach województwa młodzików i dzieci w zapasach w stylu klasycznym. Turniej zgromadził 97 zawodników z sześciu klubów.

W młodzikach PTC zdobyło trzy złote medale. Wywalczyli je: Emil Lenard, który pewnie zwyciężył w kat. 35 kilogramów. W wadze 47 kg była największa rywalizacja, w której tylko małymi punktami zwyciężył Piotr Ludwiczak. Trzeci tytuł mistrzowski po dramatycznych bojach wywalczył Juliusz Nowak w wadze 85 kg. Srebrne medale do Pabianic przywieźli: Jakub Makowski (42 kg), Igor Saktura (59 kg) i Norbert Nowakowski (66 kg). Norbert całkowicie zawalił walkę finałową, którą niespodziewanie przegrał na plecy. Brązowe medale wywalczyli: Wiktor Powalski i Szymon Pusz (kat. 47 kg), Filip Góralczyk i Dominik Uljanowicz (kat. 59 kg) oraz Kacper Trębacz (kat. 85 kg). W punktacji drużynowej zdecydowanie wygrali młodzicy PTC przed GKS Bełchatów i ZKS Radomsko.

W rywalizacji dzieci było jeszcze lepiej, ponieważ nasi zawodnicy wywalczyli cztery złote medale: Franciszek Gross (kat. 40 kg), Adam Cichała (kat. 49 kg), Franciszek Tokarczyk (kat. 52 kg) i Hubert Szczech (kat. 56 kg), który pokonał w finale starszego kolegę z klubu Borysa Miszczaka. Srebrne medale: Piotr Jarzębski (31 kg), Łukasz Jarzębski (33 kg), Adam Leska (42 kg), Mateusz Jarzębski (44 kg), Krystian Kwiatkowski (49 kg) i Borys Miszczak (56 kg). Brązowe medale: Gracjan Adamiec (29 kg), Szymon Zaremba (31 kg), Tomasz Olejniczak (37 kg), Marcel Jarczyński (39 kg), Kamil Buldecki (40 kg), Adrian Drzewiecki (42 kg) i Marcel Chrzęst (52 kg). W punktacji drużynowej PTC zdecydowanie na I miejscu przed AKS Piotrków Tryb. i ZKS Radomsko.