• News will be here
  • W związku z planowanym dopuszczeniem do ruchu ronda Solidarności w Łodzi oraz ulic przyległych od nocy z soboty na niedzielę, 28/29 października, ulegnie zmianie trasa nocnej linii autobusowej N4B. Jednocześnie tej samej nocy nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Wskazówki zegarów zostaną przestawione z godz. 3.00 na 2.00.

    Z uwagi na kontynuację prac inwestycyjnych na ul. Telefonicznej w rejonie wiaduktu kolejowego, od 28 października autobusy linii N4B będą kursowały z Pabianic bez zmian do przystanku Kościuszki/Zielona, następnie pojadą ul. Zachodnią, Próchnika, Rewolucji 1905r., Sterlinga, Północną, Źródłową, Pomorską i dalej obecną trasą z wjazdem kieszeniowym pod zajezdnię Telefoniczna.

    Z pętli Stoki Skalna autobusy dojadą bez zmian do skrzyżowania Pomorska/Tamka, następnie pojadą objazdem ul. Pomorską, Źródłową, Północną, Sterlinga, Jaracza, Zachodnią do przystanku Kościuszki/Zielona i dalej stałą trasą do Pabianic.

    W noc zmiany czasu (z 28 na 29 października) kursy autobusów N4B będą realizowane bez zmian, a więc autobus dodatkową godzinę odstoi na pętli Dworzec PKP w Pabianicach. Kursy z Łodzi (przystanek przesiadkowy Kościuszki/Zielona): 0.30, 2.30 (czas letni). Kursy z Pabianic (krańcówka Dworzec PKP): 1.59 (czas letni), 3.59 (czas zimowy).

    Udostępnij