• Zachęcamy pabianiczan, aby 1 listopada pozostawili samochody przed domami i dojeżdżali do cmentarzy komunikacją miejską.

  Autobusy będą kursować według rozkładu jazdy z dnia powszedniego z niewielkimi zmianami. Pojazdy wyjadą na trasy później niż w zwykły dzień roboczy, a niektóre wcześniej też wrócą do zajezdni.

  Autobusy linii „260” i „264” we Wszystkich Świętych nie będą kursować. Autobusy linii „D” i „W” będą kursować według rozkładu jazdy niedzielnego. Autobusy linii nocnej „N4B” z wtorku na środę (31 października/1 listopada) będą kursować według rozkładu jak z soboty na niedzielę, a w nocy z 1 na 2 listopada nie będą kursować.

  Z ulic Waltera Jankego i Nawrockiego autobusy MZK będą odjeżdżać w kierunku cmentarza co 10 minut. Z taką samą częstotliwością będą ruszać autobusy sprzed dworca kolejowego i szpitala. Między rynkiem na Bugaju a cmentarzami kursy odbywać się będą nawet co 5 minut.

  1 listopada autobusy linii „265” będą kursować zmienioną trasą. Z Pawlikowic przejadą do Bychlewa bez zmian, dalej ulicami: Jutrzkowicką, Świetlickiego, Nawrockiego i Grota Roweckiego do tymczasowej pętli przed budynkiem straży pożarnej. Do Pawlikowic pojadą od straży stałą trasą.

  Dojazd do cmentarza 1 listopada zapewni także częściowo zmieniona trasa linii „T”. Z Dworca PKP autobusy pojadą ulicami: Łaską, Wiejską, Moniuszki, Kochanowskiego, Orlą, Kilińskiego, Zamkową i dalej bez zmian do Rzgowa i Guzewa. Z powrotem analogiczną trasą, czyli obok cmentarza, a potem ulicami Kochanowskiego, Moniuszki i Wiejską.

  Udostępnij