• Inspektor Cezary Petrus w obecności kadry kierowniczej wręczył pięciu policjantom nagrody pieniężne.

    To podziękowanie za ich wzorowe wykonywanie zadań służbowych, profesjonalizm i zaangażowanie. Nagrodzeni to mł. asp. Gabriela Jabłońska, asp. Magdalena Szczygielska i asp. szt. Marek Frątczak z komisariatu policji w Konstantynowie Łódzkim oraz starsi sierżanci Marcin Zaręba i Robert Klichowicz z wydziału ruchu drogowego pabianickiej komendy.

    Policjanci z konstantynowskiego komisariatu zatrzymali duet, który systematycznie kradł w sklepach. Złodziejska para wpadła w ręce stróżów prawa pod koniec października, kiedy to w jednym z miejscowych dyskontów ukradła towar wart prawie 3 tysiące złotych. Policjanci ustalili, że 22-latka i jej o dwa lata starszy wspólnik kradli na terenie Konstantynowa Łódzkiego, jak również dopuścili się zuchwałych kradzieży w łódzkich sklepach. Postawiono im zarzuty oraz zastosowano tymczasowy areszt.

    Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego z Pabianic wykazali się profesjonalizmem podczas przeprowadzonej 27 października na ul. Partyzanckiej kontroli drogowej zakończonej zarzutami prokuratorskimi za obietnicę i wręczenie mundurowym łapówki w zamian za odstąpienie od dalszych czynności służbowych wobec kierującego posiadającego sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

    Udostępnij