• News will be here
 • W Pabianicach 23 listopada odbyły się wybory zarządu koła Platformy Obywatelskiej. Walne zebranie wybrało 6-osobowy zarząd koła.

  Nowym przewodniczącym został Tomasz Stefaniak, który był już dawniej przewodniczącym koła i jego współzałożycielem. Wiceprzewodniczącymi zostali wybrani Krzysztof Rąkowski, Arkadiusz Jaksa oraz Krzysztof Habura (dotychczasowy przewodniczący).

  Zmiany w zarządzie nastąpiły także na funkcji sekretarza i skarbnika. Sekretarzem jest Łukasz Stencel (dotychczas funkcję tę pełniła Małgorzata Biegajło), a skarbnikiem Zofia Kriger-Kozłowska (dotychczas Magdalena Werstak).

  Gościem walnego zebrania była prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, która kandyduje w wyborach na przewodniczącego regionu łódzkiego. Pabianickie koło PO jednogłośnie udzieliło rekomendacji i poparcia jej kandydaturze w wyborach na tę funkcję – poinformował nas sekretarz Łukasz Stencel.

  2 grudnia w godz. 10.00 – 18.00 w siedzibie PO przy ul. Jana Pawła II 30 odbędą się wybory powszechne.

  Każdy członek PO w powiecie pabianickim będzie mógł poprzez głosowanie na kartach wyborczych wybrać członków nowej rady powiatu pabianickiego PO, a także zagłosować na przewodniczącego regionu i przewodniczącego powiatu – dodał sekretarz.

  Udostępnij