• ZWiK organizuje kolejny konkurs, tym razem na kartkę z motywem Świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prace będzie można składać na Jarmarku Świątecznym w namiocie ZWiK-u.

    W konkursie może wziąć udział każdy bez względu na wiek. Jest o co walczyć, albowiem praca, która zdobędzie największą liczbę głosów i tym samym zajmie I miejsce w konkursie, zostanie wykorzystana jako motyw na kartkę świąteczną od ZWiK w roku 2018. Grafiki z 3 najlepszych prac zostaną zaś nadrukowane na koszulkach, które będą licytowane podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 14 stycznia 2018r. Dodatkowo na zwycięzców czeka zestaw upominków – gadżetów o wartości 99 zł.

    Regulamin konkursu zakłada, że prace powinny być wykonane w formacie A5, techniką płaską (rysunek, szkic, malunek, kolaż), zachowując przy tym walory estetyczne. Można je składa w niedzielę, 10 grudnia, w godzinach 16.00 – 20.00 na stoisku ZWiK podczas Jarmarku Świątecznego na Starym Rynku.

    Wszystkie zgłoszone prace zostaną opublikowane w ciągu 5 dni na profilu facebookowym ZWiK-u i poddane głosowaniu przez użytkowników portalu. Głosowanie trwać będzie od 15 do 31 grudnia. Wyniki zostaną ogłoszone po zliczeniu głosów na portalu Facebook i na stronie internetowej ZWiK-u.

    Szczegóły oraz regulamin i formularze dostępne są na stronie: http://wortal.zwik.pabianice.pl/pij-wode-z-kranu.html

    Udostępnij