• W miniony weekend tancerze Beaty Stasiak, choreograf zespołu Ganesz, wzięli udział w konkursie Catch That Move, którego organizatorem było Łódzkie Studio Tańca ESKA w Łodzi.

    W kategorii Freestyle tancerze zwyciężali we wszystkich kategoriach wiekowych. Debiutująca w konkursie Lena Berlińska (Ganesz Bitsy) zwyciężyła do 11 lat. Honorata Stasiak (Ganesz Wataha) nie miała sobie równych w kat. 12-15 lat. Bartosz Stasiak (Ganesz Frisky) w finałowej przepięknej walce pokonał Krystiana Malinowskiego (Ganesz Crest), który zajął drugie miejsce.

    Jurorzy (Przemysław Kwaśniewski, Martyna Bartczak, Szymon Szulmiński oraz Sylwia Kucharska) uznali, że zespół Ganesz Bitsy jest najlepszy w kategorii showcase w ich wieku i przyznali mu I miejsce. Warto zauważyć, że był to debiut turniejowy młodego zespołu.

    Tydzień wcześniej, 3 grudnia, na podium XVI Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Tanecznych w Głownie stanęli tancerze zespołu Dobry Squad. W najstarszej kategorii wiekowej w tańcu nowoczesnym podopieczni Moniki Czaplickiej zajęli III miejsce.

    Udostępnij