• News will be here
  • YETI jest pluszowym mieszkańcem Dobronia od wielu lat. Teraz nadszedł czas, by znalazł nowego właściciela i swój nowy dom. Salon ŠKODA Bednarek w Dobroniu zaprasza wszystkich na niepowtarzalną aukcję charytatywną, której przedmiotem jest oryginalna maskotka.

    YETI towarzyszył dobrońskiemu dealerowi od 2009 roku, kiedy to premierę miała pierwsza generacja modelu o tej samej nazwie. Mierzy 50 cm (siedząc), a swoją obecnością poprawia humor wszystkim wokół. Zanim sympatyczny bohater trafi w ręce nowego właściciela, pragnie w tym świątecznym czasie pomóc innym zwierzakom. Kwota, za którą zostanie wylicytowana maskotka, zostanie w całości przeznaczona na zakup karmy dla Schroniska dla Zwierząt w Pabianicach.

    Aby wziąć udział w licytacji, wystarczy mieć ukończone 18 lat i wysłać wiadomość e-mail na adres: licytacja@skoda-dobron.pl, w treści wpisując deklarowaną kwotę zakupu. Licytacja potrwa do 7 stycznia 2018 do godziny 24.00, a informacja o zwycięzcy zostanie opublikowana na stronie organizatora najpóźniej 14 stycznia. Szczegóły akcji oraz aktualną najnowszą ofertę można znaleźć na www.skoda-dobron.pl.

    Może YETI zamieszka właśnie u Ciebie? Licytuj i pomagaj!

    Udostępnij