• „Między niebem a ziemią” to fundacja pomagająca nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom. Organizacja wspiera 50 rodzin na terenie całego kraju. Środki na pomoc zbiera m.in. poprzez organizowanie aukcji oraz projektów pobocznych, takich jak wydawanie książek czy kalendarzy.

    Tradycją stało się już organizowanie corocznych aukcji charytatywnych w czterech miastach Polski – Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. Podczas pierwszej aukcji w Olivia Sky Club w Gdańsku do wylicytowania było wiele atrakcji związanych ze sportem – rejs z Mateuszem Kusznierewiczem, piłki z podpisami reprezentantów Polski Bartosza Jureckiego oraz Michała Daszka, koszulka z autografem Rafała Sonika, kurs na golfową Zieloną Kartę czy nauka gry w golfa z kijem w prezencie.

    Swoje atrakcje przygotowała także Lechia Gdańsk i jej dyrektor sportowy pabianiczanin Piotr Nowak. I tak można było wylicytować zaproszenie dla 4 osób do loży VIP, koszulki z autografem i możliwość zwiedzania stadionu z dyrektorem i byłym trenerem Lechii. Klubowe atrakcje licytował obecny wraz z Nowakiem na aukcji były piłkarz klubu Jarosław Bieniuk. Aukcja przyniosła około 100 tysięcy złotych, które fundacja przeznaczy na szczytny cel.

    Udostępnij