• News will be here
 • Policjanci z konstantynowskiego komisariatu zatrzymali pijaną 23-latkę rzucającą kamieniami w samochody.

  7 stycznia pijana kobieta rzucała kamieniami w jadące ulicą Lutomierską pojazdy. W citroenie uszkodzona została boczna szyba od strony pasażera, natomiast w land roverze przednia szyba. Na szczęście kamienie nie przebiły się do środka i nie raniły kierujących. Właściciele aut oszacowali straty na prawie 900 złotych.

  Policjanci zauważyli uciekającą w pobliskie blokowiska sprawczynię. Była w towarzystwie mężczyzny. Mundurowi zajechali im drogę radiowozem, blokując dalszą ucieczkę. Para nie reagowała na polecenia. Oboje byli pijani. Kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie, a jej znajomy prawie dwa. Był bardzo agresywny. Kopał policjantów, pluł na nich i znieważał wulgaryzmami.

  Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 23-letniej mieszkance Konstantynowa Łódzkiego zarzutów uszkodzenia mienia i narażenia swoim zachowaniem na utratę życia bądź zdrowia kierujących. Kobieta twierdziła, że takie zachowanie spowodowane było nerwami na partnera, który ją porzucił.

  Za karygodne i niezgodne z prawem zachowanie wobec interweniujących policjantów odpowie także 23-latek. Póki co trafił za kraty zakładu karnego, bo poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności.

  Udostępnij