• 13 stycznia byliśmy świadkami rozpoczęcia nowej ery w branży fitness. Przy ulicy Traugutta 9 odbyło się wielkie otwarcie nowej odsłony klubu Dream Team.

  Podwieszane koła, chusty, wiszące rury, aerial yoga, bungee fitness – właśnie taki jest nowy Dream Team. To miejsce dla wszystkich, dla których klasyczne zajęcia, a nawet Pole Dance to już za mało. Klub został całkowicie przebudowany, sala do ćwiczeń powiększona o 20 metrów, a sufit poszybował o metr wyżej. Można śmiało stwierdzić, że to właśnie w Pabianicach powstała jedyna na świecie szkoła wyposażona w tak nowoczesny sprzęt.

  W Dream Team można zapisać się na zajęcia Pole Dance, ale nie są to już klasyczne rurki do tańca jak w każdej innej szkole! Ćwiczyć można na 3 trybach pracy rurki – statycznym, obrotowym oraz swingującym – co jest nowością w świecie tego sportu. Zajęcia na rurkach w trybie swingującym to Flying Pole – rurki zamontowane są tylko do sufitu – dosłownie latają! Dream Team wzniosło swoją ofertę na totalnie wyższy poziom! Poprzeczka dla innych szkół została postawiona bardzo wysoko.

  Rozwiązania, które zastosowaliśmy w naszej szkole, dosłownie wstrząsnęły całym aerialowym światem. Mamy najlepiej wyposażoną szkołę aerial w kraju. Szkołę, do której chcą przyjeżdżać ludzie z całej Polski, aby ćwiczyć na naszym sprzęcie – opowiada Marcin Majchrzak, manager szkoły Dream Team. – A to dopiero początek naszej rewolucji, nasz zapał i masa pomysłów na nowe zajęcia i coraz lepszy sprzęt gwarantuje nam stałe miejsce na topie aerialowych szkół na świecie.

  W ofercie szkoły można znaleźć zajęcia Aerial Silks (taniec na chustach w powietrzu), Pole Dance, Flying Pole, Aerial Yoga (yoga w hamakach), Aerial Hoop (zajęcia na kołach cyrkowych), Aerial cube (zajęcia na kostkach w powietrzu), Exotic Flow (zajęcia zmysłowego tańca) oraz Stretching (rozciąganie). Nowością w Dream Team są też zajęcia Bungee Fitness – zajęcia na specjalistycznych linach Bungee podwieszonych do sufitu oraz Fighting Girls (zajęcia ze sztuk walki i samoobrony dla kobiet).

  Kolejną nowością jest Street Football Akademia – szkółka techniki piłkarskiej. Dream Team zaprasza na treningi street footballu, na których już od 6. roku życia będzie można szlifować triki i technikę piłkarską pod czujnym okiem Piotra „Olo” Oleksika, wicemistrza świata i założyciela łódzkiej Grupy Mekka Street oraz reprezentanta Polski w Street Soccer.

  – Mamy także ciekawą ofertę zajęć dla dzieci z baletu i akrobatyki. Specjalny program zajęć Dream Team Kids to połączenie baletu, gimnastyki, akrobatyki oraz sportów z dziedziny aerial. Dzieciaki kochają te zajęcia i nigdy się u nas nie nudzą – zapewnia Marcin Majchrzak.

  W sobotnim otwarciu klubu mogliśmy też obejrzeć pokaz na kole cyrkowym w wykonaniu instruktora Dream Team Pawła Kułagi, półfinalisty programu „Mam Talent” TVN oraz zwycięzcy Dutch Pole Sport Championship’16. Na co dzień Paweł prowadzi zajęcia właśnie w Dream Team. Możecie wpaść do niego na Pole Dance, Exotic Flow, Aerial Silks, Aerial Yoga, Aerial Hoop, Aerial Cube & Flying Pole oraz Stretching.

  – Zawsze stawiamy na to co najlepsze, dlatego tak trudno będzie nas wyprzedzić. Najlepsi instruktorzy, sprzęt jakiego nikt nie ma, superatmosfera to nasze największe atuty. Nie idziemy na ilość, w naszym Dream Team stawiamy na jakość. Kameralne grupy na kursach to gwarancja nauki i indywidualnego podejścia do każdego kursanta. Wychodzimy naprzeciw sieciówkom i innym takim szkołom, wkładamy w to miejsce całe serce – zapewnia manager.

  Zapraszamy do odwiedzenia i zapoznania się z nową, ciekawą ofertą Dream Team na fanpagu szkoły www.facebook.com/pabianicedreamteam/

  foto: www.ujeciezgory.com

  artykuł sponsorowany

  Udostępnij